Vartotojui siūlome platų, bituminių hidroizoliacinių dangų asortimentą : RENOBIT Basic, RENOBIT Classic, RENOBIT Standart, RENOBIT Extra, RENOBIT Ultra, RENOBIT Bridge

RENOBIT katalogas


Visų RENOBIT produktų sąrašas
Armuojantis pagrindas - STIKLO AUDINYS PDF Spausdinti El. paštas
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Susijęs dokumentas

RENOBIT Ultra TMP bituminė hidroizolianė danga yra gaminama su stiklo audinio armuojančiu pagrindu. Daugelis vartotojų šią medžiagą maišo su stiklūnu (neaustiniu stiklo pluoštu). Stiklo audinys tuo tarpu yra austinis stiklo pluoštas.
Stiklo audinys - ypač tvirtas ir patikimas dangos armuojantis pagrindas, išlaikantis ypatingai dideles apkrovas bei nutraukimo jėgas. Stiklo audinio РАТЛ 190±15 g/m2 nutraukimo jėga (skersai/išilgai) 1200/1800 N/50mm, kas yra dvigubai daugiau nei poliesterio 200 g/m2 ir beveik 4 kartus daugiau nei stiklūno 60 g/m2. Vienintelis ir pagrindinis šio armuojančio pagrindo trūkumas yra tas, kad jo santykinis pailgėjimas, priklausomai nuo bitumo užpildo sudėties, gali būti iki 10%, kai tuo tarpu poliesterio 200 g/m2 - iki 45%, o stiklūno - tik iki 5%.
Būtent dėl stiklo audinio armuojančio pagrindo RENOBIT Ultra TMP apatinio sluoksnio hidroizoliacinė danga yra ypatingai tvirta ir tikrai neplyšta.


Pateikiame šių trijų armuojančių pagrindų nuotraukas palyginimui: pirmoje iš kairės - Neaustinis stiklo pluoštas (stiklūnas); vidurinė - Austinis stiklo pluoštas (stiklo-audinys); trečia iš kairės - Neaustinis poliesterio pluoštas (poliesteris)


Grįžti

Atnaujinta Penktadienis, 23 Kovas 2012 15:59
 

Apklausa

Kaip vertinate RENOBIT hidroizoliacines bitumines ritinines dangas
 

PrisijungtiJoomla! Template design and develop by Wootem.ru - http://www.joomvision.com